Březová nad Svitavou 1:2 Janov

04.06.2017

Beránek - Pirkl, Jireček (41' Kramář), Vašinka, Zvěřina L. - Boháček, Šváb (K, 46' Wejda V.), Knap, Háněl - Bureš (85' Jirásek), Wejda M. (44' Kubíček)

Zápas 23. kola jsme sehráli na hřišti Březové, kde jsme při posledním zastavení tamního soupeře bez potíží vyřadili z pohárového pavouka. Tentokrát jsme však měli co dočinění s mnohem kvalitněji postaveným manšaftem.

První poločas byl z naší strany docela nešťastný. Nejenže jsme hned v 6. minutě inkasovali nebo že jsme si nedokázali v mezihře vzájemně vyhovět, ale v jeho poslední pětiminutovce jsme museli hned třikrát střídat pro zranění neslučitelná s další účastí ve hře. Pohár hořkosti jsme tedy vyprázdnili ještě do výměny stran, abychom si do něj během přestávky mohli nalít čistého vína. To nás osvěžilo, tudíž náš herní projev v druhé půli se stal více koukatelným. Navíc se nám hned v 50. minutě povedlo vyrovnat na 1:1, jelikož se ujala křižná střela skrz velké vápno Patrika Bureše. Zvolna jsme se začínali ujímat otěží zápasu a nakonec jsme si přece jen vybojovali tříbodový zisk. V 80. minutě si na centr ze standardky na zadní tyčku od Ládi Knapa naběhl opět jeho kamenický kolega Patník, který svým druhým zásahem odpoledne rozhodnul.