Janov 3:0 Jevíčko

21.04.2017

Beránek - Zvěřina L., Pirkl, Vašinka, Prudil - Kramář, Šváb (K), Knap, Háněl, Bureš (81' Wejda M.), Boháček (70' Kubíček).

I třetí domácí zápas v řadě za sebou jsme dovedli do vítězného konce, což nás katapultovalo na průběžné třetí místo v tabulce. Tradičně nelehký soupeř z Jevíčka pro nás byl bez debaty pořádnou prověrkou. Jednogólový náskok jsme si udělali v 9. minutě, když padající list do branky dotlačil ať už nohou, nebo "bezdrátově" mocným chtíčem Pavel Pirkl. Jestli tam alespoň lafatovský kontakt byl, to bude Pája vědět lépe než já - 776 615 782. Dvojka na ukazateli skóre naskočila po 75. minutě. Centr levačkou ze strakovské dílny Dana Prudila tehdy včas stihl uklidit Patrik Bureš. A autor druhého zásahu měl prsty i v tom posledním. V 81. minutě se stal prostředníkem mezi merunu vybojujícím Jířou Kubíčkem a úspěšným střelcem Láďou Knapem. Středopolařův pokus z úrovně velkého vápna rašťácky zaplul k pravé tyči a bylo hotovo.

Do Janova pro body - jak v lednu do lesa pro jahody.

Jirka Kubíček #9

V dalším duelu poměříme síly s rezervou Moravské Třebové. Jestli bude s to nám oplatit podzimní porážku 2:1, to uvidíme v neděli odpoledne.