Janov 7:1 Jaroměřice

20.08.2017

Popelka - Prudil, Zvěřina L., Vašínka, Šváb (K) - Novotný V. (Kramář), Heger, Boháček (Jirásek), Háněl (Hájek M.) - Bureš (Wejda M.), Kubíček (Knap)

První domácí představení v nové sezóně jsme zvládli vcelku suverénním způsobem. Klid na kopačky jsme po vyrovnaném začátku hry dostali v 9. minutě po proměněné penaltě Patrika Bureše. Dvacet minut po něm si zásah připsal náš nový letní tahák na diváky - trefil se Vojta Heger. Myslím, že ten u nás bude pečený vařený. Posílit nás přišel společně s dalším mladým dravcem Vláďou Novotným. Do konce prvního poločasu stihl vsítit ještě štírek Honza Boháček a do kabin se šlo s pěkným tříbrankovým náskokem.

Po výměně stran se tonoucí hosté chytli stébla snížením na 3:1, ovšem na více už se nezmohli a pak bezvládně klesli ke dnu. Poslední bublinka se na hladině objevila s vyloučením jejich hráče po druhé žluté kartě.

V tempu jsme ani pak nepolevili. Stále jsme se na hřišti snažili zhmotňovat sofistikovanou trenérskou filozofii Tondy Zvěřiny do reality, což nám přineslo ještě další čtyři vstřelené góly. V 57. minutě se druhé trefy dočkal Patrik Bureš a potom se dvěma slepenými góly prezentoval Honza Boháček. Jenda tak sice zkompletoval hattrick, ovšem žádná kšiltovka "Dallas Stars" na hřiště ze stráně nepřiletěla. Na konečných 7:1 upravil střídající Míra Wejda, když se počítala sedmdesátá minuta.

Třetí kolo odehrajeme venku - příští neděli v 17:00 hod. zkusíme udržet neporazitelnost proti tradičně nepříjemnému soupeři v Morašicích.

Vláďo, ty jestli chceš sezónu dohrát do konce, tak dávej míč dřív od nohy, jinak tě v týhle soutěži někdo pořádně sebere.