Křenov 1:4 Janov

13.06.2016

sestava: Beránek - Zvěřina L., Šváb (K), Johan, Wejda V. - Kramář, Knap (Benko), Radimecký, Hájek M. - Kubíček (Wejda M.), Bureš Patrik (Bureš Petr)

Na hřišti o tvrdosti permafrostu jsme zahráli labutí píseň sezóny 2015/2016. Do Křenova jsme dojeli po adrenalinové vložce z poněkud jiného sportovního odvětví, když tři naše auta objížděla dopravní nehodu speciální oklikou, která by byla oříškem i pro Aleše Lopraise.

Už v páté minutě zápasu jsme zásluhou hlavičky Martina Radimeckého poprvé rozvlnili síť a ujali se vedení. Jenže zanedlouho přišla taková naše malá tradice, po velké chybě jsme darovali soupeři velkou šanci, a ten v ní nezaváhal - 1:1. Pak už jsme se ale přesné střelecké taktovky ujali jen my a třemi góly v dalším průběhu rozhodli o jasné výhře a posledních třech bodech do tabulky přeboru. Zásahy si postupně připsali Jirka Kubíček, Marek Hájek a Láďa Knap. Cestu za vítězstvím nám nezkomplikoval ani domácí týpek s praporkem na lajně, který všechno věděl, všechno znal, všechno viděl, všude byl dvakrát a od všeho měl klíče.

Sečteno podtrženo - sezónu končíme na neutrálním až pěkném 5. místě, podržely nás hlavně body z kvalitního podzimu. Teď si na pár týdnů fyzicky i psychicky odpočineme a v létě s honbou za body zase na shledanou.

Fanouškům děkujeme za přízeň.