Polička B 0:6 Janov

19.09.2017

Beránek - Zvěřina L., Šváb (K), Vašínka - Novotný V., Heger, Boháček, Hájek M. (Kramář) - Bureš, Wejda M. (Jirásek), Kubíček


Šesté kolo, šest gólů. Takhle se nám to rýmovalo během poslední soboty, když jsme zavítali do Poličky a nastoupili tam proti místní rezervě. Mladý tým se nám povedlo přehrát ve všech směrech, v podstatě se jednalo o stejně jasnou záležitost jako derby pražských "S" o den později.

Skóre otevřel ve 25. minutě Honza Boháček, na kterého do přestávky navázal ještě pohotovou střelou z větší vzdálenosti Vláďa Novotný a proměněnou penaltou Patrik Bureš. Domácí se však mohli radovat také, to zase ne, že ne. Ondra Beránek už byl po jedné ze střel překonán, ale v danou chvíli nám helflo dešťovou vodou naimpregnované břevno za jeho zády. Víc takových záblesků nicméně v dalším průběhu soupeři neměli. Po záměně stran se hrála stejná písnička. Profesorsky jsme se drželi na míči a rýsovali nové a nové akce. Některé z nich ke spokojenosti hráčů i fanoušků vyústily do zálivu gólové radosti. Dva střelci se dočkali dokonce podruhé - v 50. minutě Honza Boháček a v 64. minutě Patník Bureš. Jako poslední se o poznámku do zápisníku hlavního sudího přihlásil Jirka Kubíček.

"Povinná" výhra na hřišti posledního ceku tabulky pro nás byla generálkou před soubojem na ostří nože, jenž nás čeká tuto sobotu od 16 hodin. Doma změříme síly s mužstvem Cerekvice nad Loučnou, což bude jedno z klíčových utkání podzimu.